Drzewko Galerii Phoca

ZSP2 w Nowej Soli
Zebranie z Rodzicami PDF Drukuj Email
sobota, 15 listopada 2014 13:58

W dniu 3 grudnia 2014 r. o godzinie 16.00odbędzie się spotkanie wychowawców i nauczycieli z rodzicami uczniów wszystkich klas.

Tematem zebranie będzie analiza wyników nauczania, frekwencja i sprawy wychowawcze, zagrożenia ocenami niedostatecznymi  w I semestrze 2014/2015

Obecność rodziców/opiekunów prawnych obowiązkowa.

Wychowawca klasy

Poprawiony: wtorek, 11 listopada 2014 15:29

Joomla! 2.5 puka do drzwi... PDF Drukuj Email
środa, 29 października 2014 18:06

Niektórzy być może zauważyli, że nasza witryna powstaje w dwóch odsłonach. Ta, którą właśnie widzicie, powstaje na silniku Joomla 1.5 i wraz z końcem roku 2014 zostanie odesłana na emeryturę. Zastąpi ją Joomla 2.5, która już w tej chwili jest tą najbardziej aktualną.

Znajdziecie ją na:

Wraz z końcem roku szkolnego Joomla 1.5 zostanie całkowicie skasowana. Dlatego, jeśli widzisz jakieś interesujące Cię zdjęcia, to ściągnij je teraz. Jutro może ich nie być.

PS. Zbyt Wielu osób, które odkryły podwójne dno naszej witryny, nie było. Dociekliwi nie jesteście. Jest jeszcze jedna konsekwencja odchodzenia tej strony w niebyt: zapewniam pełną funkcjonalność tylko dla tej nowej wersji, dlatego tutaj pewnych zdjęć nie powiększycie, a tam owszem. Dlatego tu nie ma galerii z tego roku, a tam jest.

pozdrawiam

Poprawiony: środa, 29 października 2014 18:21

Spotkanie z Policją PDF Drukuj Email
środa, 29 października 2014 17:58

NIE DLA PRZEMOCY – TAK DLA MOCY

Widok policyjnego radiowozu czy funkcjonariuszy na terenie ZSP nr 2 nie budzi wśród uczniów większego zdziwienia czy szczególnego zainteresowania. Wynika to przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze jesteśmy szkoła bezpieczną i przyjazną młodzieży, a po drugie odwiedziny przedstawicieli policji na stałe wpisały się w harmonogram działań profilaktycznych realizowanych przez naszą szkołę. Tak też było 27 października 2014r. kiedy w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Wąsowicz Rzecznikiem Komendy Policji Powiatowej i panem Pawłem Gutowskim Tym razem tematem spotkania była odpowiedzialność karna nieletnich. Wykład, który z upływem czasu przemienił się w dyskusję adresowany był do wszystkich uczniów rozpoczynających w tym roku naukę w ZSP nr 2. Koordynatorem całości ze strony szkoły była pani pedagog Wiolettą Jamroszczyk, która jak sama przyznaje bardzo sobie ceni współpracę z nowosolską policją. Prowadzący spotkanie podobnie do lat poprzednich nie tylko z zainteresowaniem naświetlili wszelkie aspekty niebezpieczeństwa popełnienia przestępstwa i nieuchronności kary. Bardzo często pomimo tego, że mass media prześcigają się w informacjach na temat przestępczości i nie sposób uciec od wszechobecnej w telewizji, internecie przemocy, to konsekwencje karne dla sprawców tego typu przestępstw pozostają dla młodych ludzi nie zawsze uświadomione. Temu też między innymi miało służyć to spotkanie.

Poprawiony: środa, 29 października 2014 17:58

Walka z Rakiem PDF Drukuj Email
środa, 29 października 2014 17:55

17 października - Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi

W dniu 17 października 2014r. dziewczęta z klas drugich uczestniczyły w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym, które prowadziły p. Magdalena Karpińska ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowej Soli i pedagog szk. Wioletta Jamroszczyk. Uczennice biorące udział w zajęciach poznały czynniki zwiększające ryzyko zachorowania na raka piersi, jego objawy, metody wykrywania i możliwości działań profilaktycznych. W części warsztatowej nastolatki poznały zasady samobadania piersi i mogły nauczyć się tego przy pomocy fantomu. W czasie spotkania uczennice obejrzały prezentację multimedialną, a na koniec otrzymały ulotki.

Poprawiony: środa, 29 października 2014 17:55

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Kto jest Online

GegraFioły

bottom

Ostatnie

Popularne

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 template discount linux hosting Valid XHTML and CSS.